0 535 249 22 57

info@luleotomatikkapi.com

Hizmetlerimiz

Afyon Otomatik Kapı | Afyon Otomatik Kepenk Sistemleri

80 ve 130 mm ölçülerinde, 0.80, 1.00 ,1.20 ve 1.50mm et kalınlığında 1. kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşur. Galvaniz kepenkler istenilen RAL rengine boyanabilir.Galvaniz kepenkler hırsızlığa karşı son derece mukavimdir,yağmur,çamur,toz ve güneşe karşı son derece dayanıklıdır.

Otomatik kepenkler yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı yüksek direnç gösterir. Motorlu veya manüel uygulama seçeneği mevcuttur, uzaktan kumanda ya da buton kontrolü mümkün kılan motorlar kullanılır. Paneller, tamamen kapalı, mikro delikli, düz ve pencereli üretim seçenekleri ile sunulmaktadır. Galvaniz kepenk dikme profilleri 2.00 mm et kalınlığında galvaniz çelikten üretilir. Dikmelerde kullanılan kauçuk fitil, metaller arsındaki sürtünmeyi engelleyerek, aşınmayı önler ses ve kısmi ısı izolasyonu sağlar.

Otomatik Kepenk sektörüne bilgi ve tecrübesini kullanarak farklı bir yaklaşım getiren LÜLE OTOMATİK KAPI KEPENK SİSTEMLERİ bu farklı yaklaşımının getirdiği yeniklerle işinin hakkını, saygınlık ilkesini, elden bırakmadan çalışmalarına hız vermektedir.

Konumumuz